Diskuse

Zde se můžete podělit o svůj názor. Zde je místo pro diskusi k určitým tématům, jejiž cílem není rozhodovat, ale věc zde rozebrat z různých stránek.

Komentáře

Text: 

Dobrý den. Chci se zeptat zdali je možné a v silách jednoho číšníka obsloužit kavárnu o 40 místech a dvou terasách (na jedné cca 12 míst a na druhé cca 20 míst.

Text: 

Dobrý den, pane Jacko Lysáku,
obávám se, že 1 číšník cca 72 míst nemůže zvládnout kvalitně obsloužit. Samozřejmě záleží na obsazenosti celé kavárny a také na tom, zda zamýšlíte mít skutečně jen 1 zaměstnance na celý provoz nebo bude někdo za barem a další člověk bude pobíhat po place. Zkuste si představit, jak dlouho by museli hosté čekat na vyřízení své objednávky, pokud by skutečně byla kapacita naplněna. Jak dlouho trvá příprava např. 1 kávy, 1 drinku, atd.? A samozřejmě také nesmíte zapomínat na to, že číšník je také jen člověk a má své fyziologické potřeby, které musí uspokojit. Rovněž byste měl dbát na dodržování zákoníku práce (právo na přestávku v práci). To vše jsou proměnné, se kterými je nutné počítat.

Přidat nabídku

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je testování a aby se zabránilo spamu.
Image CAPTCHA
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku.