GastroJobs

astrojobs.cz je specializovaný pracovní portál určený především pro zaměstnance a zaměstnavatele z oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu.

Jste již připraveni na blížící se sezónu?

Sestavili jste nové menu, změnili strategii svého podniku či nakoupili nový inventář? Jistě jste také přemýšleli, jak efektivně zajistit pracovní síly pro Vaši provozovnu. Nepochybně je důležité získat kvalitní lidské zdroje právě v oboru služeb. Rádi bychom Vám ukázali cestu, kterou se již vydali mnozí vaši kolegové. Využijte služeb našeho specializovaného inzertního portálu GastroJobs.cz, kde jsme pro Vás nově připravili flexibilnější strukturu cen zohledňující Vaše požadavky.

Co je GastroJobs.cz?

Firma Solution Factory s.r.o. zprovoznila koncem října 2001 první internetovou platformu pro pracovní příležitosti v oblasti cestovního ruchu pro ČR na adrese www.gastrojobs.cz. Služba je určena pro subjekty v hotelnictví, gastronomii, cateringu a cestovním kancelářím. Server GastroJobs.cz si během dvanácti let působení na trhu získal oblibu u zájemců hledajících nové pracovní příležitostí v oboru.

GastroJobs.cz unikátním způsobem spojuje poptávky a nabídky pracovních příležitostí v oboru. Zákazníkům-inzerentům nabízíme mnohem více, než představuje standardní tištěná forma inzerce či všeobecné pracovní portály.

GastroJobs.cz nefunguje jako personální agentura, jedná se o komunikační prostředí s rozsáhlými možnostmi jak pro firmy, tak i pro uchazeče v oboru. Komunikace probíhá také se specializovanými školami.

Proč GastroJobs.cz?

Výhody serveru GastroJobs.cz pro inzerující firmy:

  • cenově neporovnatelně výhodnější inzerce ve srovnání s tištěnými médii
  • férová cenová politika zohledňující velikost a druh provozovny
  • spolupráce s oborovými asociacemi
  • až 4.000 zobrazených inzerátů denně
  • okamžité on-line zadání inzerce splňující všechna kvalitativní kritéria
  • bezproblémová komunikace přímo s uchazeči
  • firma může nezávisle na inzerci přímo vyhledávat vhodné kandidáty
  • profesionální prezentace a díky službě "Image" možnost docílit vzhledu inzerátu v souladu s firemní "corporate identity"
  • jednoduchá správa Vámi zadané inzerce
  • pravidelný feedback - vyhodnocení návštěvnosti Vámi zadaných inzerátů

a mnohem více ...

Více informací a podmínky registrace získáte na internetových stránkách gastrojobs.cz nebo Vám je rádi poskytneme na telefonním čísle 602 557 555. Taktéž nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@gastrojobs.cz. Těšíme se na možnou spolupráci s Vámi a brzké shledání na serveru GastroJobs.cz !
Jak hledat práci v hotelnictví a v gastronomii?

Gastrojobs.cz je specializovaný pracovní portál určený především pro zaměstnance a zaměstnavatele z oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu. Zveřejňování i hledání volných pozic a nových pracovních nabídek na tomto internetovém systému je velmi snadné.

Díky zaměření se pouze na pracovní nabídky v dané oblasti je většina věcí značně zjednodušena. Najdete zde v jeden okamžik veškeré potřebné informace o pracovních pozicích, včetně kontaktu na osobu zodpovědnou za nábor pracovníků. Můžete tak na pracovní nabídku ihned reagovat a zaslat požadovaný životopis a motivační dopis.
Výhody pracovního portálu Gastrojobs.cz?

Prostřednictvím portálu Gastrojobs.cz můžete inzerovat vlastní volné pracovní pozice, vyhledávat vhodné uchazeče, spravovat vlastní firemní profil, komunikovat s jednotlivými registrovanými uchazeči a propagovat vlastní společnost formou reklamy či v rámci uveřejnění článků či rozhovorů na odborně zaměřené téma.

Portál má vysokou návštěvnost, která vašemu hotelu či restauraci zajistí kvalitní propagaci ať už na internetu či mimo něj, protože Gastrojobs.cz je často prezentován na různých veletrzích práce v různých regionech. Tím má významnou hodnotu na trhu práce.

Pracovní pozice jsou na portálu Gastrojobs.cz přehledně řazeny od nejnovějších, dají se filtrovat například podle druhu pracovního poměru, pozice, společnosti, lokality a podobně. Portál umožňuje přímé zacílení a umožňuje tak efektivně oslovovat vhodné uchazeče a nabízet relevantní nabídku práce a pracovních pozic.